Utrata tłuszczu i nabieranie tkanki mięśniowej

czy jest możliwość jednocześnie nabierac tkanki mięśniowej na udach i pośadkach z jednoczesna utrata tkanki tłuszczowej w górnych partiach ciała??? bardzo prosze o odp

Przy odpowiednim sposobie żywienia i właściwie dobranych ćwiczeniach, taka zmiana powinna być możliwa.

Pozdrawiam, Justyna Siwiela

Witam serdecznie,

Tkanki tłuszczowej nie tracimy miejscowo a spala się ona równomiernie na całym ciele, jednak jedne części cała są mniej a inne bardziej oporne na spalanie, lub po prostu w jednych miejscach tkanka tłuszczowa ma tendencje do gromadzenia się.

Proszę wykonywać ćwiczenia na uda i pośladki a wzmocni i wyrzeźbi Pani te części ciała. Najszybciej zbuduje Pani mięśnie ćwicząc z obciążeniem. Treningi z obciążeniem przeplata Pani z ćwiczeniami cardio, interwałowymi które przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej. w ten sposób umięśni Pani uda i pośladki oraz spali nadmiar tłuszczu w innych partiach ciała

Pamięta Pani również o odpowiedniej diecie, która stanowi 70% sukcesu w dążeniu do idealnej sylwetki.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk