Jakie ćwiczenia pomogą zwalczyć fałdki na brzuchu?

Witam, mam 14 lat, 164 cm wzrostu i waże 48 kg. Jestem szczupły lecz mam fałdki na brzuchu. Ćwicze w klubie piłkarskim i nie wiem dlaczego je posiadam. Odżywiam się zdrowo. Moje pytanie to: jakie ćwiczenia pomogą mi je zwalczyć?
14 LAT ponad rok temu

Właściwości korzenia żeń-szeń

Korzeń życia ? tak nazywany jest w azjatyckim obszarze kulturowym żeń szeń. Lekarz Leszek Walentynowicz udziela informacji, dlaczego warto dostarczyć organizmowi żeń szeń, zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym.

Roma Wojtewicz Dietetyk, Poznań
77 poziom zaufania

Witam
Tendencja do gromadzenia tkanki tłuszczowej w tym miejscu może być kwestią dziedziczonych skłonności. Ważna w tym przypadku jest przede wszystkim regularność - realizowanie ćwiczeń każdego dnia, przez minimum 30 min, pozwoli osiągnąć oczekiwane efekty. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, nie jest kwestią tygodnia, lecz miesięcy ćwiczeń.
Polecam artykuł opisujący zalecanie ćwiczenia, pozwalające na wyrzeźbienie mięśni brzucha i redukcję tkanki tłuszczowej w tej okolicy: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty