Fałdki na brzuchu po odchudzaniu

Witam, Mam na imie Dominika i mam 15 lat. Mam 171 cm wzrostu i ważę 57 kg. Mój problem polega na tym że hdy byłam młodsza byłam grubszą dziewczynką i teraz na brzuchu pozostały mi fałdki tłuszczu. Proszę powiedzcie mi jak mogłabym się ich pozbyć.

Witaj!
Staraj się codziennie ruszać min 45 min. jedz regularnie 5 posiłków dziennie. Mięśnie brzucha pracują nie tylko podczas ćwiczenia brzuszków, ale np przy bieganiu czy robieniu nożyc. Tłuszcz na brzuchu spala się najwolniej, dlatego musisz uzbroić się w cierpliwość.