Mam 17 lat: jak stracić szybko fałdy na brzuchu?

Mam 17 lat, ważę 61 - 60 kg, mam 163 cm wzrostu. Poza tym biorę dużo leków, gdyż mam chorobę przewlekłą. Jednym z leków, po kóorym mi się przytyło był E*** + sterydy z dawki tego leku. Zostało mi tylko 10 mg + co miesiąc jeżdżę na kroplówke ze sterydami. Owszem, schudłam, opuchnięcie mi zeszło, lecz pozostały fałdy na brzuchu. Co mam zrobić? Proszę bardzo o szybybką odpowiedź. Naprawdę zależy mi na ładnej figurze. Pozdrawiam.
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety leki podawane systemowo mogą wywoływać wzrost masy ciała i problemy z ich zrzuceniem. Pozostałe fałdki na brzuchu będzie można zmniejszyć stosując właściwą, zdrową i zbilansowaną dietę, zwiększając ruch (przede wszystkim wskazane jest bieganie, pływanie, rower). Wskazane jest także stosowanie kremów ujędrniającyh wsmarowując je w skórę w formie masażu. Należy także pić dużo wody, co najmniej 2l dziennie oraz ograniczyć spożycie soli.
Pozdrawiam.