Jak schudnąć i pozbyć się fałd z brzucha?

waże 5 kg i mam 1 metr 65cm jak mogę schudnąć i pozbyć się fałd na brzuchu? Dalibyśćie mi dietę oraz ćwiczenia?

Witam serdecznie,

Napisała Pani iż waży 5kg, domyślam się że to błąd więc proszę jeszcze raz wysłać poprawione pytanie

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam,

Podane przez Panią dane są błędne - przynajmniej te dotyczace masy ciała. Przy rozpoczęciu odchudzania powinno się zbilansować dietę pod względem indywidualnym, a więc dostosowanym do pacjenta z uwzględnieniem masy ciała, wzrostu, aktywności fizycznej, trybu życia i istniejących schorzeń.