Duży i miękki guz na skórze pod włosami

Na głowie pod włosami od urodzenia mam duży mięki guz od pewnego czasu zaczeł brzytko pachnieć i wydaje mi się że jest lekko wilgotny co to może oznaczać

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zmianę powinien zobaczyć lekarz. Jeżeli obecna jest od urodzenia, a w ostatnim okresie zaczęła się zmieniać, to wykluczyć należy przede wszystkim miejscową infekcję i nowotwór.