Duży pęcherzyk żółtkowy w 6 tygodniu ciąży

Witam,moja dziewczyna jest w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedział ze niepokoi go zbyt duzy pecherzyk zółtkowy wynosi on niecałe 7mm. czy to oznacza ze jest duze prawdopodobieństwo ze dziecko bedzie chore? czy moze się to jeszcze unormować?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na obecnym etapie bardzo wczesnej ciąży nie można jeszcze określić jakichkolwiek rokowań, przede wszystkim zaleca się wykonanie ponownego USG po min. 7 dniach.