Wynik USG ciąży a zbyt duży pęcherzyk

Pytanie do lekarza ginekologa. Jestem w ciazy. Nie wiem w ktorym tygodniu bo nie mam regularnych cyklow ze wzgledu na PCO. By sie dowiedziec poszlam na USG. Wyniki Usg sa takie: GS18.80mm, G.A.7w0d, YS3.80mm, CRL3.40mm. a serce plodu jeszcze nie bije. Lekarz powiedzial ze pecherzyk jest za duzy i moze to byc wada plodu lub bardzo wczesna ciza. Prosze o opine czy wszystko jest ok czy powinnam sie obawiac tych wad genetycznych? dziekuje. Dominika

Aleksander Ropielewski

Dokładnie tak jak powiedział ginekolog. Proszę powtórzyć badanie za 2-3 tygodnie.