Termin miesiączki, USG a wiek ciąży

Witam, ostatnią miesiączke miałam 12 grudnia. 22 stycznia poszlam do ginekologa poniewaz 21 test ciazowy wyszedl pozytywnie. Lekarz mi powiedzial ze pownien to byc 6 tydzien ciazy, jednak na usg widac tylko pecherzych ciazowy wielkosci 4,5mm. co wynika ze powienien to byc 4 tydzien ciazy, dodadam jeszcze ze cykle mam od 35-38dni. czy mozliwe ze to dopiero 4 tydzien a nie 6 i ze wszystko bedzie dobrze?? Martwie się gdyż 6 lat temu przezylam juz cos takiego i pecherzyk zostal pusty, prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest obserwacja aby móc coś więcej powiedziec. Proponuję udac się do ginekologa na kolejną wizytę.