Termin ostatniej miesiączki a młodszy wiek ciąży według USG

Witam. ostatnia miesiaczke mialam 19 lipca br, wychodzi ze obecnie jestem w 11 tyg ciazy, robilam dzis usg i lekarz stwierdzil ze widac pecherzyk i jak dla niego to jest5 tydz. nic wiecej nie dodał, troche sie tym martwie, co w takiej sytuacji zrobic???czy wszystko jest ok, czy ciaza obumarła?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej stwierdzić, w którym tygodniu ciąży aktualnie Pani jest. Do zapłodnienia mogło bowiem dojść znacznie później, dlatego może Pani być w piątym tygodniu. Teoretycznie, ciąża mogła także obumrzeć. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.