Dwie przylegające do siebie hipodensyjne zmiany ogniskowe w ogonie trzustki

W ogonie trzustki są dwie przylegające do siebie hipodensyjne zmiany ogniskowe o gęstości ok. 3jH (średnica 16 i 10 mm - zmiany torbielowate), raczej cienkościenne bez obecności litych guzków. W lewej nerce torbiele zlokalizowane w części środkowej Co to oznacza? Mam 70 lat, jestem cukrzykiem na insulinie, po zawale ze stentami.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie występują objawy? z jakiego powodu było wykonywane badanie? Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.