Dwutygodniowy okres: co to oznacza?

Witam. Mam poważny problem od dwóch tygodni mam okres. Przez pierwszy tydzień miałam tylko plamienia, a teraz mam bardzo mocny okres. Zawsze miałam regularny i tylko przez 5 dni. Proszę mi pomóc. Co to może oznaczać?

Witam serdecznie,
Przedłużające się krwawienie może być spowodowane m.in. mięśniakami macicy, polipami, stanami zapalnymi dróg rodnych, przerostem błony śluzowej macicy oraz zaburzeniami hormonalnymi. Przyczyną mogą być również zaburzenia krzepnięcia.
Powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa. Pozwoli to na postawienie właściwego rozpoznania.
Pozdrawiam