Dyskomfort 2 tygodnie po zabiegu fotokoagulacji siatkówki

Witam, dwa tygodnie temu miałam zabieg fotokoagulacji siatkówki, jestem w 8mies ciąży. Zabieg był głównie na lewe oko, na prawe bardzo niewiele.Od kilku dni mam wrażenie jakbym czuła tylko lewe oko i tylko nim patrzyła, oczywiście tak nie jest, ale czy to możliwe,że po zabiegu oko jest nieswoje i z czasem dojdzie do siebie? dodam,że na to oko widzę delikatnie lepiej niż na prawe, ale doktor nie zalecał dodatkowej korekcji.

Witam.po zabiegu oko jest okiem po zabiegu. Otrzymało dużą dawkę energii z lasera a teraz tworzą się w oku blizny. Doczekać do porodu. Potem zmienić okulary. Siatkówkę sprawdzać co 6 mcy. Pozdrawiam serdecznie