Dyskomfort i ból po prawej stronie jamy brzusznej i mdłości w godzinach wieczornych
Dzień dobry. Mam 37 lat. Od około 5 lat odczuwam dyskomfort po prawej stronie jamy brzusznej. Miałem usuwany woreczek żółciowy w 2012 roku. Od kilku tygodni ten dyskomfort przerodził się w ból. Nasila się w pozycji stojącej. Odczuwalny on jest zarówno z przodu jak i z tyłu. Pojawiły się też mdłości w godzinach wieczornych. Badania USG nic nie wykryły. Wyniki morfologii krwi i analiza moczu ok. Dodam, że w okresie letnim pracuję dźwigając ciężary. Do gastrologa umówiony jestem dopiero nagrudzień

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Objawy mogą wskazywać na niedrożność powstającą w wyniku ucisku jelita przez zrosty po poprzedniej operacji, wskazana konsultacja chirurgiczna.
Pozdrawiam