Dyskomfort kręgosłupa a nerwica

Mam 25 lat . Czy długoletni ( 4 lata) dyskomfort kręgosłupa (ucisk kręgów) może przerodzić lub wywoływać nerwice (wegetatywną) ? Może mieć to jakiś wpływ ? Rtg wykonane, wizyta u ortopedy zarejstrowana. Pytanie co z nerwicą ? Zażywam Pramolan który mnie uspokaja i pozwala normalnie funkcjonować. Podstawowe badania krwi,kału, moczu w normie. Skad ta nerwica, częste wypróżnianie , lęki, duszności i ciągłe złe myśli ?

Witam.Uważam że w tym przypadku warto udać się na konsultację do psychoterapeuty.Sama nerwica może mieć inne przyczyny niż uciąć kręgosłupa.Warto przyjrzeć się przyczyną psychogennym.Pozdrawiam