Dyskomfort pod prawym żebrem u 42-latki

Od 3 dni wyczuwam dyskomfort pod prawym żebrem, bardziej w stronę środka brzucha niż w bok. Nie jest to kłucie, ból jako taki. Od czasu do czasu jakby mnie ktoś tam dotknął. Przy schylaniu mam wrażenie, że coś mi tam przeszkadza. Jestem na diecie, piję rumianek. Mam uczucie jakbym była głodna, ściska mnie w żołądku, nawet po posiłku choć głodna nie powinnam być. Kilka dni temu zjadłam kilka marynowanych papryczek chilli-podrażniłam coś? Przez kilka dni nie stroniłam też od zimnej Coli i lodów.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy najprawdopodobniej spowodowane sa błędem dietetycznym, w razie nie ustępowania, sugeruje kontakt z lekarzem.