Dyskomfort w okolicy mięśnia zębatego przedniego aż do łopatki

Witam. Od dłuższego czasu czuje dyskomfort w okolicy mięśnia zębatego przedniego aż do łopatki.Jest to strona prawa, uczucie jest jakby pieczenie, palenie czasem nawet szczypanie. Różnego rodzaju maści dostępne bez recepty nie pomagają. Co to może być? I co dalej robić? Kiedyś w bark dostawałam zastrzyki Diphropos. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego. Sugeruję kontakt z lekarzem. Najpewniej konieczne będzie wykonanie dodatkowych badan obrazowych.