Dyskomfort w żołądku, odbijanie, zawroty głowy

Witam mam pytanie od ponad dwóch tygodni mam dyskomfort w żołądku dodam ze normalnie mi się odbija ale dalej zostaje to dziwne uczucie przy tym utrzymują się lekkie zawroty Glowy natomiast gdy odbije mi się tak porządnie to wszystko przechodzi czym to jest spowodowane i co zażywać aby to uległo

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Może to być spowodowane zakażeniem układu pokarmowego, refluksem żołądkowo-przełykowym. Przyczyna również może być zupełnie inna. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.