Dyskopatia a zalecenia rehabilitacyjne

rok meczę sie z dyskopatia zrobilem kolejny raz rezonans bo bardziej odczuwalem bóle po weselu-wyszlo L5-S1 szerokopodstawna wypuklina krazka mk ktora uciska na worek opnowy i zwęża oba zachylki boczne kanalu kregowego . degeneracyjne obniżenie wysokości i sygnału w obrazie T1 zależnych krazka L5-s!. Poza tym sygnal i wyosokosc trzonow pozostalych jest ok . pytanie do rehabilitantow co mam robić ? gdzie iść / czy powinienem więcej ćwiczyć ? gdy coś robię to dziwne uczucie mam w dole kregoslupa

Dzień dobry,

Niemożliwe jest na podstawie samego rezonansu określenie co powinien Pan robić. Trzeba to zestawić z obecnymi i przeszłymi objawami, wynikami badań itp.. Proszę o kontakt tel, być może będę mógł coś doradzić podczas rozmowy.

Zapraszam na www.proreh.pl