Dyskopatia L5 S1 z uciskiem na korzeń nerwowy S1

Witam.mam pytanie 3 lata temu miałam wypadek,a dokładnie pislizgnelam się na mokrej podłodze od tego czasu mam problemy z bólem kręgosłupa ,zrobiono mi po upadku rezonans z rezonansu wynikło ze mam pekniety dysk L5 ,po nie spełna paru miesiącach zrobiono mi znów rezonans z czego wynika ze mam dyskopatia L5 S1 z uciskiem na korzeń nerwowy S1, parę mc temu zrobiono mi 3 rezonans z którego wynika ze mam zmiany regeneracyjne,lekarz stwierdził ze mam chorobę zwyrodnieniowa.czy to mozliwe ?

Dobrze, że nie potwierdzono pękniętego dysku, byłby to duży problem. Dyskopatia to bardzo popularny problem. Zmiany zwyrodnieniowe występują u większości ludzi i nie muszą dawać dolegliwości bólowych. Problem na poziomie L5 S1 wymaga współpracy z fizjoterapeutą, gdyż dolegliwości będą się nasilały.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki