Korzenie nerwowe i łagodne wybrzuszenie pierścieni na odcinku L5 S1

witam mam stwierdzona dyskopatie -po wypadku L4 L5- ucisk na korzenie nerwowe i lagodne wybrzuszenie pierścieni na odcinku L5 S1. Pracuje w hotelu na houskeepingu: dzwiganie, podnoszenie, praca w wymuszonej pozycji- pochylonej. Lekarz zalecil mi zmiane pracy na lzejsza gdyz te obowiazki moga zle wplywac na moj stan kregoslupa w przyszlosci. Nie ukrywam ze nadal odczuwam mrowienie, i dretwienie nog, uczucie zimna i pobolowenia jestem na zwol 5 tydz. jakie inne stanowisko bylo by odpowiednie?

Jest Pani za młoda żeby unikać aktywności fizycznej. Pani organizm ma spore zasoby regeneracyjne. Podstawą jest aby oprócz obciążeń wynikających ze stylu pracy wprowadzić spokojną aktywność aerobową. Polecam konsultację z fizjoterapeutą. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki