Działanie preparatu Penidrol Max

Witam serdecznie. Jestem mężczyzną w wieku 31 lat. Chciałem zapytać czy zna Pan lek Penidrol max. Chciałem zastosować go, ale mam obawy o jego działania te pożądane jak i skutki uboczne. Na forach spotykam się tylko z tymi pozytywnymi opiniami, ale nie mam pewności czy są one autentyczne. Stąd moje pytanie skierowane do Pana. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Z tego, co widzę preparta nie jest dostępny na receptę i można go dostać jedynie w sklepie internetowym, co nie świadczy najlepiej, ponieważ nie wiadomo, co tak naprawdę jest w nim zawarte. Osobiście nie polecam jego stosowania. Może powinien Pan się udać do lekarza medycyny estetycznej są zabiegie,.które pomogą osiągnąć cel do którego Pan dąży.