Dziecięce rysy twarzy u 20-latki

Witam. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na tego typu pytania, ale potrzebuję porady Mam 20 lat. Mój problem polega na tym, że wyglądam zbyt młodo jak na swój wiek. Mam bardzo dziecięce rysy twarzy. Utrudnia mi to życie, ponieważ ludzie nie traktują mnie poważnie Czy moja dziecinna aparycja może mieć związek z niedoborem jakichś hormonów? Czy są jakieś leki, które spowodowałyby, że mój wygląd zmieni się na bardziej kobiecy? Swoje pytanie kieruję do endokrynologa Z góry dziękuję za odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jest Pani młodą osobą i zapewne za kilka lat będzie Pani chciała, aby Pani twarz wyglądała młodziej. Nie ma leków "postarzających" wygląd. Może warto np. nauczyć się odpowiednio malować i odpowiednio ubierać, tylko takimi sposobami można sobie pomóc w takim przypadku.
Pozdrawiam