Uczucie złości i agresji u 20-latki

Mam 20 lat. Boję się odzywek typu "Takie jest życie", "Życie zweryfikuje twój idealizm", "ty się jeszcze przekonasz", "jesteś naiwna". Czuję się z każdej strony atakowana, zagrożona, brak mi oparcia. Straciłam grunt pod nogami, coraz więcej we mnie złości i agresji. Czy to da się racjonalnie wytłumaczyć?

Terapia przydałaby się, aby nauczyła się Pani analizować swoje odczucia, rozumieć ich źródło, oraz ufać im, kierować się nimi i bronić przed "życzliwymi"

http://www.krakowpsycholog.com.pl/