Niekontrolowane napady złości i agresji

Witam. Mam 20 lat. Od kilku lat zmagam się z niekontrolowanymi napadami złości, czasami agresji. Po całej sytuacji jest mi bardzo wstyd i potrzebuje wiele czasu żebym się uspokoiła i powróciła do normalnego stanu. Zdarza się mam problemy z kłuciem w sercu nawet kiedy mam spokojny dzień. Mam sporo stresu, każda problem i trudność powoduje, że bardzo się przejmuje nawet drobnostkami. Co mam zrobić? Nie umiem sobie już poradzić.

Witam,
Przede wszystkim należy poszukać pomocy u specjalisty - psychologa/ psychoterapeuty. Niestety wszelkie rady przez Internet bez konkretnego kontaktu ze specjalistą okażą się nieskuteczne. Potrzebne jest podjęcie terapii umożliwiającej radzenie sobie z emocjami.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek

Zachęcam Panią do psychoterapii aby pozbyć się fałszywych zapisów, które nagromadziły się przez lata w Pani podświadomości, których nie da się wymazać, zlikwidować albo zabronić sobie je mieć. Można je natomiast zamienić na pozytywne i to właśnie można wynieść z procesu psychoterapii, poza świadomością czego chcę i kim jestem, czyli samowiedzą i kawałkiem dobrego opanowania siebie.
Życzę powodzenia w odnalezieniu dobrego psychologa/psychoterapeuty.

Z pozdrowieniami,
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam
Problemy z kontrolowaniem emocji i napady złości
są zazwyczaj reakcją obronną ludzkiej psychiki na lęk
czy traumatyczne przeżycie.
Źródłem Pani problemów z kontrolowaniem emocji są
zapewne Pani przykre doświadczenia z przeszłości.
Zachęcam Panią do psychoterapii.
podczas której leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania
Pozdrawiam serdecznie