Dziecko niejadek i brak wsparcia od rodziny

Nie umiem sobie poradzić. Od 20 m-cy jestem mamą cudownej dziewczynki, niejadka. Problemy z jedzeniem są właściwie od 4 m-ca. Musiałam szybko wrócić do pracy, stąd córeczkę przestawialiśmy na karmienie łyżeczką (nieakceptowała butelki). Jest pod obserwacją lekarzy. Ja jednak nie umiem zaufać ... i np nie nakarmić córeczki przed bajką. Ojciec obwinia mnie o Jej niejedzenie, że ją źle wychowuję, rozpieszczam zamiast wprowadzać zasady. Staram się. Wszystko co robię jest oceniane źle. Boję się.

Jeśli dziecko prawidłowo przybiera na wadze, nie ma powodu do zmartwień. Proszę kupić książkę o rozwoju dziecka żeby Pani miała więcej wiedzy i mniej wątpliwości.