Dziwne problemy z widzeniem

Dzień dobry Pisze do państwa z dość niepokójącymi objawami. Będzie mi to trudno wytłumaczyć, lecz mam nadzieję że państwo zrozumią. A więc tak od pewnego czasu widzę dziwne jak jest np. Ciemno w pokoju, a mianowicie widzę obraz z takimi dziwnymi kropeczkami i czasami patrząc w jeden punkt przelatuje mi jakby mała mucha. Innych objawów nie zauważyłem. Przepraszam jak państwo nie zorzumeicie ale jest to trudno moim zdaniem wytłumaczyć, proszę o pomoc i co mam robić dalej?

Dzień Dobry Panu :)

Nie pozostaje Panu nic innego jak udać się na bezpośrednią konsultację okulistyczną, celem diagnostyki oraz ewentualnego leczenia.

Z życzeniami dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail,com
tel. 502 749 605