Czy ten dziwny lęk to depresja?

Dzień dobry chciałem zapytać ponieważ czuję że depresja wraca przyjmuje leki takie jak anafranil 75 mg i sulpiryd 50 mg i 25 mg od kupna swojego auta strasznie się przejąłem tym że nie mam na jego remont i wgl czuję strach dziwne uczucie mam czuję się jak we śnie co to może byc? Czekam na odpowiedź pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu
Nie wiem czym się Pan zajmuje, w związku z tym moja propozycja nie musi być dokładnie celna. Sądzę jednak że zanadto się Pan przejmuje remontem auta i to powoduje wydzielanie się dużej ilości kortyzolu, który jest hormonem stresu. Na wszystkie sprawy stresowe i tak zwane depresyjne najlepszy jest ruch i aktywne spędzanie czasu. Sądzę że jeżeli Pan kupił auto to tego ruchu ma Pan miej. Drobne naprawy samochodowe można wykonywać samodzielnie, można się douczyć, ale na pewno nie warto zamartwiać się na zapas. Zamartwianie się jest złym doradcą. Proszę bardziej zwrócić na radość użytkowania samochodu. Nie jestem lekarzem więc nie będę się wypowiadać na temat leków. Pozdrawiam