Jak naprawić swoje relacje z rodziną?

Kasia Dzień dobry Mam problem z dogadywaniem się z rodziną. Nasze relacje nigdy nie były dobre a znacznie się pogorszyły. Wiem,że to moja wina przez to siostra się zachowuje nie wiem jak to naprawić a chciałabym żeby było jak kiedyś. Od zawsze się kłucili o byle powody potem ja zaczęłam się kłucić z siostrą o pierdoły dziś żadko rozmawiamy mam lat 19 a ona 16 wiem,że ma dużo nauki i chciałabym jej pomóc,ale ona wtedy drze się i wyzywa. Postaram się aby nasze relacje się naprawiły jak kiedyś tylko niech mi specjaliści doradzą co powinnam zrobić i od czego zacząć?

Dzień Dobry Pani Kasiu:)

Zachęcam Panią serdecznie do zwyczajnej rozmowy oraz pracy terapeutycznej pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, by mogła Pani nabyć umiejętności radzenia sobie w trudnych relacjach z Najbliższymi.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail/com
tel. 502 749 605