Jak naprawić te relacje rodzinne?

Od ponad 20 lat moja matka ziązala sie mężczyzną ktory ukrywał swoją prawdziwą nature.PO śmierci taty poznała mezczyznę na początlu anioł.Od momętu gdy nie bał sie pokazać jaki jest na prawdę zaczoł nadurzywać alkocholu,było to podczas nieobecnoci matki w domu.Od kiedy wprowadziłam sie z synem było coraz gorzej pił ponad 15 piw dziennie zaczoł mnie obrażać,wyzywać i podnosić na mnie rękę przy moim nieletnim synu.Nie raz chciałam zadzwonić na Policję matka stwierdziła ze jestem chora i narobie mu problemów.Przez ta sytułację moj syn opuścił się w nauce a ja straciłam poczuciem własnej wartosci.Byam zmuszona wyprowadzić sie z domu wraz z synm do partnera bo nie dało sie tam wytrzymać.Moj syn mam teraz problemy z oceną własnej wartości a ja nie wiem co robić .Nadal mnie męczą zakładają mi sprawy w sadzie ze nie potrafie sie opiekowac własnym synem itd.Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem co robić

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt:)

W odpowiedzi na Pani wiadomość, zachęcam Panią by już nie czekać.
Już dzisiaj może Pani skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123 czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00 gdzie uzyska Pani niezbędne wskazówki oraz niezbędne wsparcie specjalistyczne - po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy.

Warto byłoby by wkrótce skontaktowała się Pani wraz z Synem z Psychologiem, celem podjęcia psychoterapii.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605