Dziwny sutek

Mam 23 lata. Miałam trądzik i błyskawicznie przetłuszczające się włosy. Według dermatologa mam za dużo androgernów. Przez pewien czas brałam C*** i moja skóra uległa znacznej poprawie. Włosy jednak nadal bardzo mi się przetłuszczają. Rosną mi włosy na sutkach. Wyrywam je pęsetą. Od pewnego czasu mam na jednym sutku zgrubienie - wydaje mi się, że kiedyś w tym miejscu wyrwałam włos. Z tego zgrubienia pod wpływem przyciśnięcia wydobywa się raz na jakiś czas ropa. Czy to może być skutek wyrywania włosów pęseta, czy problemy hormonalne?

Witam serdecznie,

Z opisu wygląda na zapalenie mieszka włosowego. Proszę zgłosić się do lekarza - może być rodzinny, który wypisze receptę na odpowiednią maść. Proszę także pamiętać, że przy stosowaniu leczenia hormonalnego konieczna jest stała kontrola ginekologiczna (wizyta u ginekologa raz na pół roku).

Pozdrawiam serdecznie