Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dziwny sutek

Mam 23 lata. Miałam trądzik i błyskawicznie przetłuszczające się włosy. Według dermatologa mam za dużo androgernów. Przez pewien czas brałam C*** i moja skóra uległa znacznej poprawie. Włosy jednak nadal bardzo mi się przetłuszczają. Rosną mi włosy na sutkach. Wyrywam je pęsetą. Od pewnego czasu mam na jednym sutku zgrubienie - wydaje mi się, że kiedyś w tym miejscu wyrwałam włos. Z tego zgrubienia pod wpływem przyciśnięcia wydobywa się raz na jakiś czas ropa. Czy to może być skutek wyrywania włosów pęseta, czy problemy hormonalne?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Witam serdecznie,

Z opisu wygląda na zapalenie mieszka włosowego. Proszę zgłosić się do lekarza - może być rodzinny, który wypisze receptę na odpowiednią maść. Proszę także pamiętać, że przy stosowaniu leczenia hormonalnego konieczna jest stała kontrola ginekologiczna (wizyta u ginekologa raz na pół roku).

Pozdrawiam serdecznie

Specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu publikacji specjalistycznych z zakresu kardiologii, onkologii oraz chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy