Endoproteza a bieganie

Witam. Jestem po operacji usunięcia dysku l4/s1. Mam wstawiony sztuczny dysk(endoproteza). Kiedy będę mógł wrócić do biegania i czy w ogóle bieganie jest bezpieczne po takiej operacji.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Po wszczepieniu endoprotezy kręgowej warto powstrzymać się od przeciążeń kręgosłupa. Takim przeciążeniem jest właśnie intensywny bieg.