Epilepsja i uczucie gorąca w stopach

Witam serdecznie. Jestem 35 letnim mezczyzna. Od 21 lat choruje na epi. Moim problemem od kilku lat jest odczuwanie goraca w stopach w nocy umozliwiajacy mi normalny sen. Nie mam problemow z zakazeniem skory etc. Prosze o porade do jakiego lekarza sie udac. Chwilowa ulge przynosi zimna kapiel stop, ale nie rozwiazuje to mojego problemu. Podobnie zele chlodzachlodzace, ktore daja tylko chwilowa ulge. Prosze o wskazanie drogi postepowania. Tomek

Dzień dobry,

Proszę udać się do neurologa, aby ocenił Pana w kierunku obecności polineuropatii obwodowej. Warto również wykonać badania u angiologa, aby ocenić przepływy krwi w naczyniach kończyn dolnych.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz