Fala delta w EKG po zabiegu ablacji

witam, mam takie pytanie jestem po 2 zabiegach ablacji i w zapisie ekg nadal jest widoczna fala delta mam wpw. byłem u lekarza który przeprowadził mój zabieg i stwierdził że nie ma konieczności ponownych zabiegów ponieważ podczas zabiegu po aplikacji ablacji próbował niejednokrotnie wywołać częstoskurcz i nic sie nie pojawiło. Czy powinienem dociekać racji u innych specjalistów? Mineło około 3 mc od zabiegu i nie czuje sie dobrze, robi mi sie słabo, niedobrze itp, ale niby to tło nerwowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ufa Pan specjaliście, który się dotychczas Panem opiekował, zdecydowanie może Pan skonsultować się z innym specjalistą kardiologiem, który zajmuje się problematyką ablacji.