Osłabienie rąk i nóg po powrocie do ćwiczeń po zabiegach ablacji

Witam, mam takie pytanie, ostatnie 3-4 mc mojego życia były w trybie "wróć z pracy i siedź przed tv" z racji ze miałem dwie ablacje(zespół wpw), bałem się wysiłku , od niedzieli wróciłem na siłownie lekkie bieganie skakanka 45-60 min dziennie ogółem. Problem jest taki że odczuwam takie zmęczenie dłoni wczoraj jeszcze nóg od dziś już nogi przeszły. naczytałem sie o SM i teraz się zaczynam bać ze takie zmęczone dłonie/nogi mogą coś złego oznaczać a nie tylko zmęczenie po rozpoczęciu ćwiczeń.

To zrozumiałe, że bola mięśnie po intensywnych ćwiczeniach; podjętych po długim okresie "leżakowania przed telewizorem"....
Pozdrawiam
Wskazane regularne, mniej intensywne ćwiczenia, gimnastyka, etc.