Fizjologiczna lordoza kręgosłupa szyjnego spłycona
Witam, od roku mam problemy z szyją, strasznie mnie uwiera, jakby coś mi naciskało na nerwy czy żyły. Ćwiczyłem na siłowni i spędzam dużo czasu przed komputerem ale i na budowie pracowałem fizycznie. Dziś przyszło mi wyniki badań RTG kręgosłupa szyjnego ap i boczne: "Fizjologiczna lordoza kręgosłupa szyjnego spłycona. Sruktura kostna kręgów prawidłowa. Krążki międzykręgowe niezwężone. " Mogę prosić o poradę, czy te wyniki są dobre?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki wskazują na nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa szyjnego. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.