Fragmenty błony śluzowej trzonu macicy z cechami zahamowanej aktywności proliferacyjnej

Witam mam 52 l i wynik z wys. jamy macicy. Fragmenty błony śluzowej trzonu macicy z cechami zahamowanej aktywności proliferacyjnej, bez przemiany sekrecyjnej oraz fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy z cechami metaplazji płaskonabłonkowej. Proszę o wyjaśnienie co oznacza wynik (nie ma mojego lekarza)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc się wypowiedzieć. Czy występowało krwawienie? kiedy było ostatnie normalne krwawienie miesiączkowe?Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa.