FT4 i TSH a osłabienie i niedoczynność tarczycy

Witam Chciałabym upewnić się, że moje wyniki są w normie, bo mieszczą się w przedziałach, ale moja koleżanka twierdzi, że z moimi objawami (wiecznie jestem osłabiona, zmęczona i moje ręce i stopy są lodowate nawet, gdy jest mi ciepło) mam niedoczynność tarczycy. Wyniki: FT4 15.39 12.0-22.0 TSH 2.04 0.27-4.20 Bardzo proszę o diagnozę.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wyniki nie dają podstawy do rozpoznania niedoczynności tarczycy.