Furczenie w nosie po rozszerzeniu diety o warzywa u 6-miesięcznej córki

Witam. Od kilku dni rozszerzamy dietę córki ( 6 miesięcy ) o warzywa. Wczoraj dostała brokuły a dziś furczy jej nosku. Próbuje ściągać frida i solą fizjologiczna ale nie nie wychodzi. Wydzieloną jakby spływa jej do gardła bo sie krztusi. Czy to moze byc spowodowane reakcja alergiczna na brokuły ? Wczoraj miała szczepienie Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zarówno reakcją alergiczną, szczepieniem, czy infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.