Gastris + H.P w rozpoznaniu klinicznym

Witam chciałbym prosić o pomoc w interpretacji wyników. Rozpoznanie kliniczne : Gastris + H.P. Opis Materiału: Wycinki z 1/antrum/2trzonu/3trzonu-krzywizna mniejsza ad.1 Jeden wycinek ad.2 Trzy wycinki ad.3 Polip wielkości 3mm Rozpoznanie hispatologiczne: ad.1,2 Gastris chronica, Helicobacter Pyroli (-)/barwienie giemsa/ ad.3.fundic gland polyp. Dodam, że oddawna cierpie na objawy żołądkowe, wcześniej sądzono że to zaburzenia czynnościowe. Przyjmuje od 3 tyg. Controloc 40 2x/dzień. Mam 20 lat.

Niestety nie da się zinterpretować wyników badania wycinków bez znajomości opisu endoskopii i rozmowy z chorym, powinien Pan udać się do gastroenterologa, który Pana leczy.