Gazy, problemy z wypróżnianiem, zmieniający się kolor stolca

Często zdarzają gazyproblem zwypróżnianiem stolec częstozmienia koloryodżółtego po szaro-zielony, stolce częstoluźne, czasem oddawanezgazami.kilka razy w nocy ból z lewej strony kłujący, próbywypróżnienia na początku nie przynoszące rezultatu, ból po lewej stronie, gdy się wypróżnię to później luźny stolec bardzo i często pojawia się ból zlokalizowany między piersiamitroszke niżej na środku(żołądek?)promieniujący na boki który powoduje poty, stan przed omdleniem.Proszę o pomoc

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać panel badań określających funkcję przewodu pokarmowego.