Gdzie dostanę się do psychiatry bez skierowania?

Witam. Gdzie w Szczecinie dostanę się do lekarza psychiatry bez skierowania? Mam najprawdopodobniej napieciowe bóle głowy wywołane nerwicą (wykonane dotychczas badania wykluczyly inne przyczyny).

Witam! Poradnia Zdrowia Psychicznego jest bez skierowania, ale są czasem odległe terminy. Gabinety prywatne nie wymagają skierowania, a i terminy są przyzwoite. Powodzenia W. Łuczkowski.