Gdzie leczyć padaczkę i drżenie ciała?

Moj wujek cierpi na padaczke juz ok 50 lat.. Wraz z postepem medycyny, dzięki tabletkom, napady padaczkowe zostaly wstrzymane. Przez cały ten czas jest pod opieką lekarza, ktorego musi odwiedzac co kilka miesiecy w celu dozowania dawki lekow. Przez wiele lat otrzymywał Depakine Chrono oraz Clonazepamum, Gasec20 Gastrocaps. W zachowaniu wujka nastapiły jednak zmiany..Zaczął znacznie mocniej się trząść, majaczyć. Lekarz zmieil wiec niektore leki i tak przyjmuje: Depakine Chrono, Ketilept, Vetira, Controloc20. Zwrcam się o poradę, ponieważ w tej chwili wujek nie jest w stanie zjeść sam posiłku-tak bardzo się trzęsie, ciągle wymyśla, że jedzie do szpitala, nie jest w stanie normalnie funkcjonować, nie ma na nic ochoty. I to wszystko w przeciągu 3 miesięcy. Naprawdę staje się roślinką. Zawsze miał spory apetyt a w tej chwili nawet to mu odeszło. Czasem skarży się na bol brzucha.Z dnia na dzień widzimy, że jest coraz gorzej. W styczniu był dwa razy u llekarza bo tak się baliśmy. Moje pytanie to..czy szukać innego specjalisty, gdzie mozemy otrzymać najlepszą pomoc?

Witam!
Sprawa nie jest do "załatwienia" korespondencyjnego, może to zrobić jedynie lekarz po osobistym badaniu i analizie dotychczasowej historii choroby. Należy rozważyć sytuację czy nie pojawiła się depresja (nie jest rzadkością w przebiegu epi.), być może zmiany typu osobowości padaczkowej, nie wykluczam "zwiewnych" epizodów psychotycznych lub innych. Leki przeciwpadaczkowe mają dodatkowo działanie stabilizujące nastrój i napęd psychoruchowy. Przy manipulacjach z lekami p/depresyjnymi nie należy zapominać o ich działaniu obniżającym próg pobudliwości drgawkowej (zresztą neuroleptyki też to mają). W związku o podejrzenie parkinsonizmu należy przeanalizować badania laboratoryjne, szczególnie gospodarka lipidowa i ew. włączenie odpowiedniego leczenia. Może dobrze by było w celu diagnostycznym przeprowadzić pełną diagnostykę w Oddziale Neurologicznym. Jest szansa na ustalenie rozpoznania i właściwe leczenie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.