Gdzie szukać przyczyny bólu głowy i ucha?

Witam . Od pewnego czasu mecza mnie polowiczne bolw glowy i ucha, uczucie ciepla. Chodzi o prawa stronę, 2 dni temu mialam wykonane badanie cisnienia w oku i kiedy dmuchnelo mi w oko prawe poczulam mocne pulsowanie w oku przedłużające sie do ucha . Czesto tak sie dzieje rowniez przy dotyku skroni . Mam duza wade kregoslupa, skoloze a takze problemy z zatokami. Ciagle zatkany nos. To z dodatkowych informacji Cierpialam tez na depresje , ale nie biore tego jako objaw. Proszę o jakas sugestie, bo na badanie u specjalisty bede jeszcze teoche czekac :) dziekuje bardzo i zycze wszystkiego dobrego

Trudno powiedzieć z poziomu portalu. Konieczne jest badanie laryngologiczne i neurologiczne. przed wizytą u specjalisty warto udać się do lekarza POZ,który może wykonać te badania.