Gdzie udać się z żoną, której wypadają włosy?

Dzień dobry. Mojej żonie od dłuższego czasu wypadają włosy. Zauważa to szczególnie przy myciu.Ma 40 lat.Bardzo ją to przygnębia. Proszę nam powiedzieć gdzie mamy się udać.Jesteśmy z Bytomia.Dziękuje.Pozdrawiam

Witam,
najlepiej proszę udać się do trychologa czyli specjalisty od zdrowia włosów. Po badaniu włosów zleci potrzebne badania analityczne np. poziomu hormonów i zastosuje odpowiednie kuracje regeneracyjne.
pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz