Gładkościenna, hypoechogeniczna torbiel nieunaczyniona

Prosze o interpretacje wyniku badania usg: w rzucie jajnika lewego jednokomorowa,gladkoscienna,hypoechogeniczna, nieunaczyniona torbiel bez przegrod i elementow litych o wymiarach 86x85x82mm objetosc 238ml miesiac wczesniej miala 275ml.Moje pytanie czy trzeba to leczyc laparoskopowo czy jest mozliwosc leczenia farmakologicznego, nie chciałabym mieć operacji traktuje to jako konieczność ostateczną, dodam ze nie mam miesiączki od 2 miesięcy. Proszę o poradę!

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez znajomości szczegółowych danych klinicznych odpowiedzieć na pytanie czy może być Pani leczona farmakologicznie. Powinien o tym zdecydować specjalista ginekolog podczas bezpośredniej wizyty.