Globus histericus a stosowanie leków

kilka dni temu stwierdzono u mnie globus histericus. właśnie miałam atak wzięłam xanax i mam przepisany parogen ale biorę go na noc a wszyscy mają zalecenia na dzień. czy na pewno dobrze zapamiętałam ze mam brac na noc przez 3 dni po 1/4 nast. 5 dni po 1/2 i kolejne po 1 tabl.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

dawkowanie leków jest zmienie zalecane u różnych pacjentów. Proszę zgłosić się jeszcze raz do tego lekarza i zapytać go lub spróbować znaleźć kartkę z jego zaleceniami.

Pozdrawiam.