Gnijące rany na pośladkach a przeszczep skóry

Mój mąż 5 lat temu, po operacji nie chodzi w szpitalu miał też rany gnijace na pupie i zrobili przeszczep skóry. Ma na pupie wielkie blizny i od 5 lat codziennie ból pieczenie pupy, przechodzace do nóg które na przemian sa gorące i lodowate i to wszystko go boli, piecze. Lekarze przepisuja tabl. na ból które nie pomagaja, jeden nawet zapisał Lyrika75 też nie pomaga. Skąd te bóle, pieczenie i co z tym zrobić??Dziękuje Mąż ma 77lat

Witam. Dla oceny i decyzji co robić konieczne jest oglądanie rany oraz ocena stanu klinicznego - musi na te pytania odpowiedzieć lekarz leczący . Z opisu można podejrzewać iż są to rany odleżynowe - same w sobie są bolsne. Zapewne istnieją dodatkowe przyczyny - zaburzenia krążenia?, cukrzyca?