Wycięte znamię Bowena z nogi oraz przeszczep skóry z uda

Witam serdecznie, Mój tato kilka miesięcy temu miał wycięte znamię Bowena z nogi oraz robiony był przeszczep skóry z uda. Rana niestety nie chce sie goić, i wygląda na rozszerzającą się, poszarzała, przypominającą problemy z "grzybicą". Proszę o porady co robić z tą raną, niestety lekarz lekceważy temat. Jak długo może goić się taka rana? Czy takie "zachowanie" skóry jest naturalne? Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Witam.
Należałoby zgłosić się do chirurga, który będzie w stanie ocenić ranę i powie, co z nią dalej. Objawy, które Pani podaje są niepokojące i mogą świadczyć o zakażeniu lub niedokrwieniu przeszczepu i wymagają oceny chirurgicznej rany. Pozdrawiam.