Obecność zaskórników a odpowiednie działania

Od jakiegoś roku na moim czole pojawiła się tak zwana ,,kaszka'', czyli te zaskórniki zamknięte . Używałam jakiś czas temu Zineryt trochę pomógł ale nie wytępił wszystkiego do końca , stan skóry się trochę poprawił ale teraz zaczęło wychodzić mi coraz więcej tych zaskórników i nie mogę sobie z nimi poradzić. Próbowałam też Bezacne ale po nim moje czoło staje się czerwone i strasznie piecze . Proszę o pomoc ;)

Może Pan zastosować Zinccuprin tabl 3x1 tabl. pastę cynkową punktowo naprzemiennie z Hyloseptem w kremie.Jednak dermatolog ,który by Pana obejrzał najlepiej doradził by co zrobić.